Logitech Mouse | MX Master 4 for Business | Wireless | Bluetooth | Graphite
- TootjadLogitech
- Mudel: 910-007617
- Saadavus: 5
-
154€
Logitech Mouse | MX Master 4 for Business | Wireless | Bluetooth | Graphite
| All | |
| Brändiühilduvus | Windows, macOS, Linux, ChromeOS, iPadOS, Android |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | Bluetooth |
| DPI | 200-8000 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Kerimine | MagSpeed |
| Net weight | 0.10 kg |
| Number of buttons | 8 (left/right-click, back/forward, gesture, wheel mode-shift, middle click, Actions Ring) NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 864 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Logitech |
| Producer product family | Mouse |
| Producer product name | MX Master 4 for Business |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Graphite |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






